Our mission

Quotes
Quotes

SKAITMENINĖ LABORATORIJA
***nuotraukos iš skaitmeninių laikmenų
***nuotrauka iš nuotraukos
***''raudonų akių''efekto šalinimas
***senų nuotraukų restauravimas
***kalendoriai,atvirukai,vizitinės kortelės
***negatyvo skenavimas ir įrašymas į skaitmenines laikmenas

Quotes
Quotes

SAVITARNOS TERMINALAS
Fotografuodami Jūs norite, kad Jūsų nuotraukos būtų gražios, ryškios, kokybiškos. Mes dirbame naujausia skaitmenine įranga.     Tai leidžia jau per 1 val. pasiekti Jūsų laukiamą rezultatą. Jūsų patogumui veikia savitarnos terminalas. Čia Jūs patys galite peržiūrėti ir iš karto užsisakyti nuotraukas iš visų tipų    skaitmeninių laikmenų bei telefonų.

Quotes
Quotes

FOTO ANT DROBĖS
Aukščiausios klasės EPSON spausdintuvu spausdiname ant kokybiškos drobės. Atspausdintą drobę pagal pageidavimą užtempiame ant medinio porėmio ir įrėminame..

FOTOALBUMAS-KNYGA
Fotoalbumas- tai nauja nuotraukų pateikimo forma. Kiekvienas jo puslapis yra sukurtas aukštos kvalifikacijos skaitmeninės fotografijos specialistų. Čia talpinamos tik pačios gražiausios nuotraukos. Solidumą priduoda tvirti, stori lapai ir natūralios odos viršeliai. Nežiūrint to, kad gaminami tik vienetiniai, individualūs egzemplioriai, jo populiarumas visame pasaulyje nesustabdomai auga.
Tai knyga apie jūsų šventę.

VIDEOPASLAUGOS
Videofilmavimas- tai nepakartojamų, gražiausių Jūsų gyvenimo akimirkų įamžinimas. Išbaigtas filmas parodo tai, kuo Jūs džiaugiatės, mylite. Jūsų nuostabius draugus, artimuosius... ***Profesionalus įvairių renginių filmavimas                      ***Filmuotos medžiagos montavimas (įvairūs efektai, garsinis (muzikinis) apipavidalinimas, titrai...)                                                        ***Jūsų nufilmuotos medžiagos irašymas į USB laikmenas,          DVD diskus

Quotes
Quotes
Quotes
Quotes
Quotes
Quotes
Quotes
Quotes
Quotes
Quotes
Quotes
Quotes

RĖMINIMO PASLAUGOS
Paveikslai,nuotraukos,drobės siuviniai,piešiniai - visa tai mes galime įrėminti. Tam turime didelį asortimentą bagetų nestandartiniams gaminiams ir gausią kolekciją standartinių rėmelių. 

Quotes
Quotes

Tel.Nr. +370 687 54848